« بازگشت

قوانین و مقررات

  • سه شنبه, 20dateTime.th آگوست, 2013
  • 16:11بعد از ظهر
در ازای مبلغی که شما میپردازید، ما وب سایت شما را بر روی یک یا تعدادی از سرورهای خود میزبانی میکنیم. تا زمانیکه شما شرایط و ضوابط استفاده از سرویسهای ما و یا هر توافق نامه ی دیگری که ممکن است بین شما و میهن میزبان برقرار شود را رعایت نمایید میتوانید از سرویسهای میهن میزبان استفاده کنید. میهن میزبان تضمین مینماید تمام سرویسهای خود را اعم از اشتراکی و اختصاصی، دقیقا طبق مشخصاتی که در سایت آمده است به مشتری ارائه کند و سرویس گیرنده(مشتری) نیز متعهد میشود که از سرویسها فقط در چهارچوب مشخصات تعیین شده برای آن سرویس استفاده نماید. زین پس در این صفحه کلمه ی "خدمات" اشاره به سرویسهای میزبانی و هرگونه سرویس دیگری که توسط میهن میزبان ارائه میشود دارد، و کلمه ی "شرکت"، "ما" و یا میهن میزبان اشاره به گروه خدمات میزبانی میهن میزبان دارد.

 

میزبانی داده ها

برای ما جهت میزبانی وب سایت شما بسیار مهم است که فایلها و محتویات وب سایت شما بر روی سرورهای ما قرار داشته باشند. با انجام دادن اینکار، شما به ما این اجازه را میدهید که سایت شما را در دسترس کاربران اینترنت قرار دهیم. بدیهی است مسئولیت این محتوا به عهده سرویس گیرنده (مشتری) بوده و میهن میزبان هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت کاربران خود ندارد. همچنین برای جلوگیری از خسارات احتمالی و غیر قابل پیشبینی، سرویس گیرنده (مشتری) موظف است یک نسخه پشتیبان علاوه بر نسخه پشتیبانی که میهن میزبان تهیه می کند از فایل ها و پایگاه های داده ای که بر روی سرورهای میهن میزبان قرار میدهد به صورت مرتب تهیه کرده و نزد خود نگهداری کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی نظیر خرابی سرور، مشکلات شبکه، پاک شدن داده ها از روی سرورهای میهن میزبان و ... بتواند فایلها و داده های خود را بازیابی نماید.

اطلاعات شخصی کاربران

کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحیح و کامل در اختیار میهن میزبان قرار دهد. در مقابل، میهن میزبان متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربر نظیر نشانی ایمیل، آدرس، شماره تلفن و... به صورت کاملا امن نزد خود نگهداری نماید و نیز از آنجا که حفظ حریم خصوصی کاربران برای میهن میزبان بسیار حائز اهمیت میباشد میهن میزبان متعهد میشود که اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد. با اقدام به خرید یکی از خدمات میهن میزبان، به ما این اجازه را میدهید که در موارد ضروری مثل بررسی های داخلی شرکت، بررسی وب سایت و محتوای وب سایت شما و مسائلی از این قبیل از اطلاعات شخصی شما استفاده نماییم.
میهن میزبان موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

پشتیبان گیری

میهن میزبان تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت های کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت یا وب سایت های خود تهیه نمایید. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه و همینطور دیگر خسارت های وارد شده به کاربر به هر نحوی، هیچگونه مسئولیتی ندارد.
مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای میهن میزبان توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه میهن میزبان نخواهد بود.
در رابطه با مسئله پشتیبان گیری به موارد زیر توجه کنید:
- بک آپ گیری از سایت هایی که حجم بالای 10 گیگابایت دارند انجام نمی شود و این یوزر ها باید خود بک آپ تهیه نمایند.
- بک آپ گیری از سرور های مجازی و سرور های اختصاصی بر عهده خود کاربر بوده و میهن میزبان در صورت از دست رفتن اطلاعات این سرویس ها (حال به هر دلیل) هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

 

استفاده/فعالیت غیرمجاز

حفظ کیفیت خدمات همیشه در درجه اول اهمیت برای میهن میزبان بوده است. لذا در راستای این سیاست، با فعالیتهای غیر مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهای میهن میزبان ، به طور کلی با سرویس هایی که باعث اختلال در عمکرد سرور های میهن میزبان شود برخورد خواهد شد، این موارد میتواند شامل :

نفوذ و یا تلاش برای دسترسی بدون اجازه به وب سایتها، شبکه ها و رایانه های دیگر، Port Scan و تمامی اعمال خرابکارانه، کلاهبرداری، حملات Dos، سرقت اطلاعات کاربران و ...

ارسال ایمیل های تبلیغاتی و هرزنامه (اسپمینگ) و همچنین ارسال ایمیلهای انبوه و ناخواسته

 

استفاده از اسکریپتها و نرم افزارهایی که منابع سرور را بیش از حد مجاز اشغال نمایند و منجر به افت کیفیت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند، نظیر اسکریپت های چت آنلاین، لیچ، آپلود سنتر ، ایجاد cron job هایی که هر دقیقه ران خواهند شد و پروسسی را برای آپدیت و غیره اجرا می کنند .

 

آپلود فایلهای غیر مجاز، نظیر (و نه محدود به) شل ها و همچنین فایلهای غیر اخلاقی و نیز هر گونه اطلاعاتی که منجر به برخورد قضایی و یا فیلترینگ سایت مذبور گردد، مانند آپلود فایلهای موزیک و فیلم غیر مجاز و نظیر آن.

 

راه اندازی وب سایتهایی با محتوای مجرمانه و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و قانون جرایم رایانه ای

 

راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روی سرورهای هاست اشتراکی

 

 

 

شرایط سفارش و امور مالی

ثبت سفارش توسط مشتری، به منزله ی قبول شرایط و قوانین میهن میزبان میباشد.
سفارشات ثبت شده، فقط به مدت 3 روز از تاریخ ثبت سفارش، قابل پرداخت خواهند بود و پس از آن منقضی خواهند شد و کاربر باید مجددا سفارش جدیدی در سیستم ثبت کند.
پس از خرید یکی از سرویس های میزبانی میهن میزبان توسط کاربر، میهن میزبان متعهد میشود مادامیکه کاربر سرویس خود را تمدید نماید، و در این دوره ها قیمت سرویس افزایش پیدا کرده باشد حداقل تا 3 دوره فاکتور سرویس کاربر را با قیمت قبلی ایجاد نماید..
ارائه ی سرویس به وب سایتهای پرترافیک و حجیم بر روی سرورهای هاست معمولی امکان پذیر نمیباشد. دارندگان سایتهای پرترافیک و حجیم باید قبل از سفارش با واحد فروش میهن میزبان در خصوص دریافت سرویس مناسب برای وب سایت خود مشورت کنند. واضح است در صورت عدم توجه به این مساله، سرویس مربوطه مسدود خواهد شد و وجهی مسترد نمیگردد.
در سرویس هایی که شامل دامنه ی رایگان می باشند، ثبت دامنه ی رایگان فقط در هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت دامنه ی رایگان برای مشتری نخواهد داشت.
استرداد وجه سرویس های میزبانی وب تنها به مدت 7 روز و سرور مجازی و اختصاصی 72 ساعت پس از تحویل فقط با ذکر دلیل موجه و پس از تایید هویت کاربر امکانپذیر خواهد بود.
هزینه ی ثبت دامنه قابل برگشت نخواهد بود.
هزینه خرید سرور اختصاصی قابل استرداد نخواهد بود.
مبالغی که بصورت افزایش اعتبار پرداخت می گردند قابل استرداد نمی باشند.
اگر مشتری، سرویس میزبانی به همراه دامنه خریداری کرده باشد (حتی سرویسهای شامل دامنه ی رایگان) در صورت درخواست استرداد وجه، هزینه ی ثبت دامنه طبق جدول تعرفه ی دامنه در سایت میهن میزبان، از مبلغ سرویس کسر شده و الباقی مبلغ به حساب اعلام شده توسط مشتری مسترد میگردد.
همچنین در صورتی که کاربر با استفاه از اعتبار حساب کاربری خود نسبت به خرید سرویس اقدام کند، در صورتی که در مدت ضمانت استرداد وجه، درخواست لغو سرویس نماید، مبلغ سرویس مجددا به اعتبار حساب کاربری او افزوده خواهد شد و قابل برگشت به حساب بانکی نخواهد بود.
ارائه بک آپ سرویس های مسدود شده، فقط تا 5 روز پس از تاریخ سررسید صورتحساب امکانپذیر است. بدیهی است پس از این مدت، ارائه بک آپ فقط در صورت پرداخت صورتحساب میسر خواهد بود.
اطلاعات سرویس های منقضی شده، تا 30 روز پس از سررسید صورتحساب بر روی سرورهای میهن میزبان نگهداری خواهند شد و پس از این مدت در صورت عدم پرداخت صورتحساب، سرویس مربوطه به کلی از روی سرور حذف خواهد شد و میهن میزبان هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ی کاربر نخواهد داشت، این مورد برای سرور های مجازی و اختصاصی متفاوت بوده و کاربر تنها 24 ساعت پس از تاریخ سر رسید فرصت تمدید سرور را دارد در غیر این صورت سرور مورد نظر مسدود شده و پس از گذشت 48 ساعت از مسدود سازی، سرور به طور کامل فرمت خواهد شد و میهن میزبانی هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده بر روی آن نخواهد داشت.


پشتیبانی

تیم پشتیبانی میهن میزبان فقط مسئولیت رسیدگی به مشکلات مرتبط با خدمات ارائه شده توسط میهن میزبان را دارد و در رابطه با برنامه ها و اسکریپتهایی که کاربر بر روی هاست و یا سرور خود نصب و ذخیره میکند هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین کاربر باید آشنایی مقدماتی با مبحث هاستینگ و سرویسهای مرتبط با آن را داشته باشد و میهن میزبان هیچ تعهدی در قبال آموزش کاربران ندارد.
همچنین استفاده از اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوایی که فعال نمودن register_globals و فانکشن های خطرناک و یا نیازمند استفاده از php.ini اختصاصی و سفارشی شده هستند، ممنوع می باشد.
در هر سرویس میزبانی وب فقط سه بار امکان تعویض رایگان دامنه اصلی وجود دارد. برای دفعات بعدی مبلغ 10000 تومان به ازای هر دامنه دریافت می گردد.

با توجه به اینکه به کاربر در سرویس های سروری مانند سرور مجازی، سرور نیمه اختصاصی و سرور اختصاصی دسترسی کامل به کلیه قسمت های سرور ارائه می گردد، در نتیجه کاربر در سرویس های ذکر شده دسترسی لازم برای حل و بررسی کلیه مشکلات نرم افزاری سرور خود را دارد و مسئولیت میهن میزبان در پشتیبانی این سرویس ها تنها پشتیبانی لایسنس ها، سخت افزاری و آنلاین نگه داشتن سرور خواهد بود.


سرور مجازی و اختصاصی

با توجه به غیرقانونی بودن نصب و استفاده از تورنت بر روی سرورهای دیتاسنتر های طرف قرارداد، نصب و استفاده از برنامه های تورنت و یا دانلود فایلهای تورنت ممنوع میباشد. در صورت دریافت شکایت و یا اخطار از سوی دیتاسنتر، سرویس کاربر متخلف قطع خواهد شد.
در صورت سرپیچی از هر یک از قوانین و یا سوء استفاده از منابع سرور مجازی و یا عدم پاسخگویی به موقع به ایمیلهای اخطار و Abuse، سرویس خاطی مسدود خواهد شد.
درصورت درخواست بازگشت وجه سرور های مجازی ای که دارای کانفیگ و لایسنس رایگان می باشند هزینه این دو مورد کسر شده و مابقی هزینه عودت خواهد شد

* کلیه موارد ذکر شده در این صفحه بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشد.