توقف سرویس دهی از خارج ایران | اطلاعیه بسیار مهم

سه شنبه ، ۴ شهریور ۱۳۹۹
با سلام
 
احتراما،
 
به اطلاع می رساند، شرکت فن آوران میهن میزبان به دلیل افزایش شدید نرخ ارز، آماده سازی زیر ساخت های میزبانی متفاوت در دیتاسنتر های پارس آنلاین و تبیان و همچنین عدم پایداری مطلوب اینترنت کشور در اتصال به اینترنت جهانی، از تاریخ 10 مهرماه 1399 از خارج از ایران دیگر سرویس دهی نخواهد داشت (حداقل تصمیم فعلی شرکت به این صورت است).
 
به عبارتی کلیه سرویس هایی که سرور میزبان آنها خارج از کشور می باشد (مانند نمایندگی های هاست خارج ایران/ هاست های خارج ایران/ سرور های مجازی خارج ایران/ هاست های دانلود خارج ایران و ...) در تاریخ 10 مهر ماه جمع آوری خواهند شد.
 
در صورتی که سرور وب سایت شما خارج ایران می باشد برای شما دو راهکار وجود دارد: 
 
1 - انتقال سرویس های شما به سرور های داخل ایران میهن میزبان + 1 ماه اعتبار رایگان
 
    در حال حاضر میهن میزبان زیرساخت های جدیدی جهت انتقال سرویس های خارج به داخل ایران فراهم کرده است. لذا میتوانید سرویس خود را به سرور های داخل ایران ما منتقل نمایید و یک ماه اعتبار رایگان دریافت کنید، جهت انتقال سرویس به داخل ایران وارد پنل کاربری شده و از طریق تیکت پشتیبانی درخواست جابجایی سرویس خود را با عنوان "جابجایی به ایران" ارسال نمایید.
 - همچنین به زودی در هفته های آینده سرور های کلود پیش رفته و کاملا اتوماتیک میهن میزبان به همراه اعتبار رایگان برای کاربران فعلی آماده بهره برداری خواهند شد و در داخل کشور سرویس دهی بهتر و متفاوت تری خواهیم داشت. 
 
2 - عودت هزینه روز های باقی مانده از اعتبار سرویس و جابجایی به سرویس دهنده دیگر
 
   در صورتی که تمایل به انتقال سرویس خود به داخل ایران را ندارید می توانید پس از بک آپ گیری از اطلاعات، درخواست عودت هزینه روز های باقی مانده از اعتبار سرویس خود را به همراه شماره کارت از طریق تیکتی با عنوان "عودت هزینه" به واحد فروش ارسال نمایید.
 
* دقت داشته باشید حتما پس از ارسال درخواست عودت از اطلاعات خود بک آپ تهیه کرده و از سلامت بک آپ اطمینان حاصل فرمایید زیرا پس از ارسال درخواست سرویس کنسل و به طور کامل فرمت خواهد شد.
 
 
 
* لطفا به نکات زیر توجه فرمایید.
 
- خواهشمندیم سوالات خود را در رابطه با این اطلاعیه از طریق تیکت مطرح بفرمایید و تا حدالامکان به دلیل بالا رفتن حجم تماس ها، با ارتباط با تلفن شرکت خودداری نمایید.
 
- هزینه سرویس شما پس از جابجایی به داخل ایران تغییری نخواهد کرد و همچنان با همان هزینه قبل سرویس خود را تمدید خواهید کرد.
 
- این اطلاعیه تنها برای کاربرانی می باشد که سرور وب سایت آنها خارج از ایران می باشد لذا در صورتی که سرور وب سایت شما در داخل ایران است می توانید این اطلاعیه را نادیده بگیرید.
 
 
با تشکر